Завідувач лабораторії, лікар-біолог першої категорії

Понятовська Анастасія Сергіївна

тел. (05546) 7-59-35


                      

Старший лаборант

Дядюн Олена Юріївна

тел. (05546) 7-59-35

 

Клініко-діагностична лабораторія, відповідно до наказу від 12 березня 1944 року, функціонує як підрозділ лікувального закладу.
Клініко-діагностична лабораторія розташована у пристосованому приміщенні на другому та першому поверхах терапевтичного корпусу комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради.

Загальноклінічні, гематологічні, біохімічні та імуносерологічні дослідження проводяться у відповідних відділах лабораторії, з використанням 95 уніфікованих методик.

Клініко-діагностична лабораторія комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради має сертифіковане лабораторне обладнання, необхідне для виконання обов’язкових досліджень та відповідає сучасним вимогам.

У 2003 році клініко-діагностична лабораторія комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради вперше пройшла акредитацію. Лабораторія була акредитована на право проведення вимірювань у сфері охорони здоров’я, відповідно до галузі акредитації, терміном на чотири роки.
Повторна атестація клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради проходила у 2007 та 2015 роках. Востаннє лабораторія була атестована на право проведення вимірювань у сфері охорони здоров'я, відповідно  до галузі атестації, терміном на пять років.

lab

Клініко-діагностична лабораторія працює цілодобово:

  1. в робочі дні з 8.00 до 14.00 години у повному складі;
  2. з 14.00 години до 8.00 наступного ранку, у вихідні та святкові дні працює чергова служба.

Усі фахівці лабораторії мають досвід проведення лабораторних досліджень, вчасно проходять курси удосконалення та атестацію.
З 13 лаборантів, які працюють у клініко-діагностичній лабораторії комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради, 3 мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 - першу, 4 - другу кваліфікаційну категорію.

Завідуюча клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради має першу кваліфікаційну категорію лікаря-лаборанта. 
Всі дослідження проводяться за призначенням лікаря, у визначені методиками терміни із використанням сертифікованих реактивів.