Про оголошення конкурсу з надання в оренду нерухомого майна.

Комунальна Установа «Бериславська ЦРЛ» оголошує конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад Бериславського району, а саме:

 

Нежитлове приміщення № 28,29, загальною площею 39,20 кв.м., що знаходиться за адресою: Херсонська область, м. Берислав, вул. 1 Травня, 124, на 3-му поверсі будівлі поліклініки блоку «В» комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”, за умови розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (дерматовенерологічний кабінет), в позаробочий час з розкладом роботи з 15.00 год. до 17.00 год., з понеділка по п’ятницю, термін оренди 1 рік, стартова орендна плата за місяць складає 3 478 грн. 16 коп., погодинна оренда плата 4 грн. 83 коп., без урахування індексу інфляції.

Нежитлове приміщення №21, загальною площею 11,07 кв.м., що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Берислав, вул. 1 Травня, 124, на 1-му поверсі будівлі поліклініки блоку «В» комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”, за умови розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, термін оренди 2 роки і 11 місяців, стартова орендна плата за місяць складає 594 грн. 61 коп. без урахування індексу інфляції.

 

 1. Умовами конкурсу є:
 • Розмір орендної плати;
 • Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
 • Дотримання вимог експлуатації об’єкта;
 • Компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту та публікації оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних ЗМІ.

Іншими умовами конкурсу, залежно від специфіки об’єкта оренди, можуть бути:

 • Здійснення певних видів ремонтних робіт;
 • Вжиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об’єкта;
 • Інші умови , з урахуванням пропозицій органу управління майном спільної власності територіальних громад району.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Усі дії щодо подання заяви про участь у конкурсі виконуються безпосередньо заявником  фізичною, юридичною особою або їх уповноваженим представником та приймаються протягом 20 днів після оприлюднення цього повідомлення.

Заяви подані для участі у конкурсі пізніше встановленого строку , з моменту оприлюднення оголошення до розгляду не приймаються.

 1. Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії наступні документи:

       - Для підприємств та організацій :

- заява про участь у конкурсі

- Копія Статуту

- Свідоцтво про державну реєстрацію (копія)

- баланс за останній квартал затверджений органами статистики

- техніко – економічне обґрунтування.

       Для приватних  підприємців :

 • Заява про участь у конкурсі
 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (копія)
 • Витяг з реєстру платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку(копія)
 • Податкова декларація про майновий стан і доходи, або Довідка щодо прибутку за останній рік
 • техніко – економічне обґрунтування.
 1. Пропозиції на конкурс подаються у запечатаному конверті з надписом «На конкурс», завіреному на місці склеювання конверта печаткою та підписом заявника. Пропозиції розглядаються конкурсною комісією.
 2. Конкурс проводиться в один етап, але не пізніше ніж через 10 робочих днів після закінчення терміну подання заяв, з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.
 3. Місце і дата проведення конкурсу: м. Берислав, вул.. 1 Травня, 124., комунальна установа «Бериславська центральна районна лікарня», 5 календарний день після закінчення 20 денного терміну подання пропозицій.
 4. Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 74300 Херсонська обл., місто Берислав, вул. 1 Травня 124, приймальня головного лікаря.

Тел. для довідок: юрист , економіст -  (05546) 75506.

                   Донорство крові — почесно і корисно!!!

Шановні бериславці та мешканці району!

     18 квітня 2019 року з 0800    комунальною установою  “Херсонський обласний центр служби крові”  на базі поліклініки Бериславської центральної районної лікарні буде проводитись забір крові.

  ПАМ'ЯТКА ДОНОРУ:

         Донором може бути громадянин віком з 18 до 60 років та вагою від 55 кг і вище, який має при собі паспорт з пропискою в Бериславському районі.

         На здачу крові потрібно приходити чистим, у чистій білизні. Донор не повинен  приходити  на кроводачу з ознаками  нежитю, кашлю та з температурою. Перед кроводачею потрібно відпочити: не варто  приходити після нічної зміни або чергування.  
         ХАРЧУВАННЯ  ПЕРЕД  ДОНАЦІЄЮ:

         За 3 дні не вживати  спиртні  напої. Напередодні, і в день кроводачі не вживати жирну їжу: рослинні жири, тварині жири, молочні продукти, ковбаси, яйця, м'ясо, оселедець, насіння, горіхи, мак, кондитерські вироби, шоколад, банани, морозиво.

         РЕКОМЕНДОВАНО:

         Каші та овочеві супи без за жарки, овочі без олії, відварна риба, соки, узвари, чай, білий хліб, макаронні вироби, фрукти – крім бананів. У ранці легкий сніданок: чай або кава з печивом (не жирним).

         Кров донора обстежується на інфекції, які передаються через кров: вірус гепатитів В і  С, сифіліс, ВІЛ – інфекція.

Результати своїх аналізів донор може отримати через день  після кроводачі,  звернувшись до  реєстратури  Херсонського обласного Центру служби крові з паспортом.

         Донорство крові або її компонентів є нескладною безпечною медичною процедурою, яка виконується в Україні на сучасному обладнанні, надає донорам можливість безкоштовно пройти медичне та лабораторне обстеження, отримати певні пільги і найголовніше — отримати величезне моральне задоволення від того, що своїм вчинком він, можливо, врятував чиєсь життя.

         Адміністрація комунальної установи “Бериславська ЦРЛ” запрошує всіх бажаючих та небайдужих прийняти участь у здачі крові. На здачу крові при собі обов'язково мати паспорт.

         У разі виникнення питань звертайтесь за телефонами 7-31-25 або 0951175159.

 

 

Адміністрація КУ «Бериславська ЦРЛ»

Шановні бериславці та мешканці району!

 

         Доводимо до Вашого відома, що з метою наближення медичної допомоги до населення Бериславського району з 15.04.2019 року по 17.04.2019 року заплановано виїзди бригади лікарів - онкологів Херсонського обласного онкологічного диспансеру у складі: онко - уролог, онко – гінеколог та онко – хірург.

Для чоловіків буде проводитися:

 • забір крові на онкомаркер ПСА (чоловіки старші за 40 років - з метою ранньої діагностики раку простати);
 • огляд уролога (чоловіки старші за 40 років - з метою ранньої діагностики онкологічних захворювань сечостатевої системи та раку прямої кишки);

Для жінок буде проводитися:

 • огляд гінеколога та цитологічний мазок (з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових захворювань жіночої статевої сфери);
 • огляд молочних залоз (жінки старші за 45 років – з метою ранньої діагностики раку молочної залози);
 • забір крові на онкомаркер СА-125 (для діагностики раку яєчників)

Для жінок та чоловіків буде проводитися:

 • огляд шкіри (з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових захворювань);
 • огляд порожнини рота (з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових захворювань);
 • проведення аналізу калу на приховану кров (жінки та чоловіки старші за 50 років – з метою раннього виявлення раку кишківника);

 

Кожен мешканець району зможе отримати консультацію досвідченого кваліфікованого спеціаліста-онколога, не виїжджаючи до Херсону.     Обстеження буде проводитись БЕЗКОШТОВНО!

 

 

      Виїзди будуть проводитись згідно графіку 15 квітня  - м. Берислав, 16 квітня – с. Новорайськ, 17 квітня –смт. Козацьке. Запрошуємо всіх жителів зазначених та прилеглих до них сіл на прийом до лікарів!

 

Адміністрація КУ «Бериславська ЦРЛ»

04 березня 2019 року на базі Великоолександрівської центральної районної лікарні відбулося засідання Госпітальної ради Бериславського госпітального округу.                 В роботі засідання прийняли участь члени Госпітальної ради (ГР)  Бериславського госпітального округу, а саме:

 

Голова госпітальної ради:                    Кардава Север’ян Север’янович  

Заступник голови госпітальної ради: Мігай Лідія Миколаївна

 

Секретар госпітальної ради:                 Кордік Алла Олексіївна

 

Члени госпітальної ради:

 

Керпань Анатолій Миколайович – заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КУ «Бериславська ЦРЛ»

Литвин Павло Юрійович – головний лікар КЗ «Високопільська ЦРЛ»

Граб Олександр Олександрович – лікар – анестезіолог Великоолександрівської ЦРЛ

Діденко Олег Євгенович – в.о. головного лікаря КЗ «Нововоронцовська ЦРЛ»

Величко Віра Володимирівна - головний лікар Кочубеївської амбулаторії

Литвин В’ячеслав Ярославович – заступник голови Великоолексанрівської районної ради

 

Також у засіданні прийняв участь голова Великоолександрівської районної державної адміністрації - Цвігуненко Ігор Миколайович.

 

Основні питання, які були розглянуті – це :

 1. Про реорганізацію закладів охорони здоров’я другого рівня в Бериславському госпітальному окрузі.
 2. Про розроблення програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки в Бериславському госпітальному окрузі.
 3. Про забезпечення маршруту пацієнтів відповідно до Плану розвитку Бериславського госпітального округу.

 

Робоча зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, по закінченню зустрічі намічені цілі для кожного закладу Бериславського госпітального округу на 2019 рік.

   22 лютого 2019 року на базі КУ «Бериславська ЦРЛ» за участю керівників Бериславської районної державної адміністрації, Бериславської районної ради, медичних працівників КУ «Бериславська ЦРЛ» та КНП «Бериславський РЦ ПМСД», представників освіти, соціальних служб, ветеранських організацій та громадськості відбулась зустріч з директором Департаменту охорони здоров'я, депутатом Херсонської обласної ради  Короленко Віктором Миколайовичем.

 

В ході зустрічі Віктор Миколайович розповів про досягнення в галузі охорони здоров’я в процесі реформування за 2018 рік. Особливу увагу приділив питанням розвитку Бериславського госпітального округу та розвитку медицини в сільській місцевості (побудови та реконструкції сільських амбулаторій, забезпечення сільських лікарів медичним автотранспортом).

 

 

Також Віктор Миколайович Короленко приділив увагу обласній програмі боротьби з онкологічними захворюваннями, яка нещодавно була ухвалена депутатами обласної ради та передбачає підвищення доступності медичної допомоги онкологічним хворим.

Зустріч вцілому пройшла в теплій, дружній атмосфері. Підвівши підсумки роботи за 2018 рік намічені цілі щодо подільшого реформування галузі охорони здоров’я на 2019 рік. По закінченню зустрічі Віктор Миколайович, як депутат обласної ради провів прийом громадян з особистих питань.

12.02.2019 року в КУ «Бериславська ЦРЛ» спільно з КНП «Бериславський РЦ ПМСД» та за участю першого заступника голови Бериславської районної державної адміністрації та голови Бериславської міжрайонної МСЕК відбулось підсумкове засідання медичної ради з питань роботи галузі охорони здоров’я району протягом 2018 року.

 

 

            Заслухавши та обговоривши доповідь заступника головного лікаря з медичної частини КУ “Бериславська ЦРЛ” та заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП “Бериславський районний ЦПМСД”  про підсумки діяльності закладів охорони здоров'я району за 2018 рік медична рада відмічає, що на протязі 2018 року заклади охорони здоров'я працювали на виконання нормативно – правових актів щодо проблем охорони здоров’я, покращення якості медичної допомоги, виконання державних, обласних, районних програм, забезпечення охорони материнства й дитинства, надання невідкладної допомоги, зміцнення матеріально – технічної бази, раціональне використання наявних матеріальних ресурсів, кадрового потенціалу, впровадження енергозберігаючих технологій.

 

 

                         

  

Фінансування КУ «Бериславська ЦРЛ» відбувається за рахунок медичної субвенції 30557,8 тис. грн..(в т.ч. залишки медичної субвенції 1102,9 тис. грн..), районного бюджету 3001,7 тис. грн. (в т.ч. залишки районного бюджету 326,1 тис. грн..), додаткової дотації 3594,40 тис. грн.., іншої дотації 17,3 тис. грн.., інгаляційна анестезія 10,0 тис. грн., залишок 2017 року по інвестиційним проектам в сумі 215,2 тис.грн., спеціального фонду 445,8 тис. грн.. та інших надходжень 1973.5 тис.грн. Кошторисні призначення передбаченні  на 2018 рік становили 39815,6 тис. грн. Затрати на одного мешканця району передбаченні на 2018 рік становили 843,55  грн.

     У 2018 році касові видатки на медикаменти склали 1727,7 тис. грн.., що на 17 % більше від минулого року,  касові видатки у 2017 році склали 1476,2 тис. грн..

Вартість ліжко-дня становить 27,33 грн., що на 43 % більше в порівнянні з минулим роком, у 2017 році вартість ліжко-дня складала 19,15 грн. Вартість ліжко-дня пільгових категорій (учасники АТО) – 51,5 грн.

   У 2018 році на харчування було передбачено коштів в сумі 446,2 тис. грн.., що на 28,1 % більше від минулого року,  касові видатки у 2017 році склали 348,3 тис. грн.. Вартість ліжко-дня 13,54 грн., що на 32 % більше в порівнянні з минулим роком, у 2017 році вартість ліжко-дня складала 10,23 грн. Вартість ліжко-дня пільгових категорій (учасники АТО) – 45,7 грн.

 

         В Бериславській центральній районній лікарні медична допомога населенню району надається в поліклініці на 178 відвідувань в зміну, та стаціонарних відділеннях на 161 ліжко до складу яких входять:

 

    Терапевтичне відділення на 50 ліжок в тому числі 20-неврологічних, інфекційне – 20 ліжок, хірургічне – 40 ліжок, із них 15 ліжок травматологічних, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії на 6 ліжок, акушерсько-гінекологічне – 25 ліжок, дитяче – 20 ліжок, клініко-діагностична лабораторія та фізіотерапевтичний кабінет. Забезпеченість ліжками складає 34,5 на 10 тисяч населення .

 

    Протягом 2018 року у  відділеннях районної лікарні було проліковано 6464 хворих в тому числі 3258– сільських мешканців, 1209 дитини. Прийнято пологів в акушерсько - гінекологічному відділенні – 227, народжено 227 дітей. Показник роботи ліжка склав 321,5 проти 339,6 в 2017 році . Показник виконання ліжкодня склав 96,0 % проти 100 % в 2017 році.

    В поліклінічному відділенні районної лікарні протягом 2018 року зареєстровано 210135  звернень громадян, в тому числі з приводу проведення профілактичних оглядів – 123055 осіб, з приводу  захворювань – 87080 пацієнтів. В 2017 році було зареєстровано 213852 звернення до поліклініки.

 

Основні демографічні показники за 2018 рік склали:

- показник народжуваності – 7,2 на 1 тисячу населення (2017 рік - 8,5 на 1 тис.нас.).

- показник смертності – 14,8  на 1 тисячу населення (2017 рік - 14,1 на 1 тис.нас.).

- показник природнього приросту –  -7,6 (2017 рік – 5,6).

 

    Показник загальної захворюваності  за 2018 року: 497,6 на 1 тис. населення (2017 рік – 420,4 на 1 тис.нас.).

   

 

  Показник захворюваності на туберкульоз за 2018 року: 58,4 на 100 тис. населення (2017 рік – 41,9 на 100 тис.нас.).

 

    Показник захворюваності на онко-патологію за 2018 року: 374,2 на 100 тис. населення (2017 рік – 385,8 на 100 тис.нас.).

   

   Складною залишається кадрова ситуація. Відмічається недоукомплектованість сімейними лікарями, особливо в сільській місцевості. На кінець 2018 року укомплектованість лікарями в первинній ланці становить 66,6%.

 

 

      З метою підвищення ефективності діяльності закладів охорони здоров'я та подальшого розвитку Бериславського Госпітального округу медична рада вирішила:

 1. Доповіді заступників головного лікаря КУ “Бериславська ЦРЛ” та КНП “Бериславський районний ЦПМСД” про підсумки роботи за 2018 рік прийняти до відома.
 2. Пріоритетними напрямками галузі на 2019 рік вважати:
 • Збереження показників якості надання медичної допомоги на рівні середньо-обласних;
 • Забезпечення виконання державних, обласних та районних програм в галузі охорони здоров’я.
 • Зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичного закладу, оновлення обладнання та медичної апаратури, а саме: придбання томографа, мамографа.
 • Залучення молодого кадрового потенціалу з придбанням для них житла.

Затверджено

Наказом головного лікаря

від «02» лютого 2018 року № 76

  

 

 ГРАФІК

прийому громадян з особистих питань

керівництвом КУ “Бериславська ЦРЛ”

 

 

 

Прізвище, ім’я

По-батькові

Посада

День прийому(щомісячно)

Час прийому

Кардава Север’ян

Север’янович

Головний лікар

Кожного вівторка

10.00-12.00

Керпань Анатолій Миколайович

Заступник головного лікаря експертизи тимчасової непрацездатності

Кожної середи

13.00-15.00

Качаленко Володимир Вікторович

Заступник головного лікаря з медичної частини

Кожної  п’ятниці

9.00-12.00

                   Донорство крові — почесно і корисно!!!

                        Шановні бериславці та мешканці району!

     20 грудня 2018 року з 0800    комунальною установою  “Херсонський обласний центр служби крові”  на базі поліклініки Бериславської центральної районної лікарні буде проводитись забір крові.

  ПАМ'ЯТКА ДОНОРУ:

         Донором може бути громадянин віком з 18 до 60 років та вагою від 55 кг і вище, який має при собі паспорт з пропискою в Бериславському районі.

         На здачу крові потрібно приходити чистим, у чистій білизні. Донор не повинен  приходити  на кроводачу з ознаками  нежитю, кашлю та з температурою. Перед кроводачею потрібно відпочити: не варто  приходити після нічної зміни або чергування.  
         ХАРЧУВАННЯ  ПЕРЕД  ДОНАЦІЄЮ:

         За 3 дні не вживати  спиртні  напої. Напередодні, і в день кроводачі не вживати жирну їжу: рослинні жири, тварині жири, молочні продукти, ковбаси, яйця, м'ясо, оселедець, насіння, горіхи, мак, кондитерські вироби, шоколад, банани, морозиво.

         РЕКОМЕНДОВАНО:

         Каші та овочеві супи без за жарки, овочі без олії, відварна риба, соки, узвари, чай, білий хліб, макаронні вироби, фрукти – крім бананів. У ранці легкий сніданок: чай або кава з печивом (не жирним).

         Кров донора обстежується на інфекції, які передаються через кров: вірус гепатитів В і  С, сифіліс, ВІЛ – інфекція.

Результати своїх аналізів донор може отримати через день  після кроводачі,  звернувшись до  реєстратури  Херсонського обласного Центру служби крові з паспортом.

         Донорство крові або її компонентів є нескладною безпечною медичною процедурою, яка виконується в Україні на сучасному обладнанні, надає донорам можливість безкоштовно пройти медичне та лабораторне обстеження, отримати певні пільги і найголовніше — отримати величезне моральне задоволення від того, що своїм вчинком він, можливо, врятував чиєсь життя.

         Адміністрація комунальної установи “Бериславська ЦРЛ” запрошує всіх бажаючих та небайдужих прийняти участь у здачі крові. На здачу крові при собі обов'язково мати паспорт.

         У разі виникнення питань звертайтесь за телефонами 7-31-25 або 0951175159.

 

 

Адміністрація КУ «Бериславська ЦРЛ»

   

    20.09.2018 року  в комунальній установі «Бериславська центральна районна лікарня» відбулася лікарська конференція з питань надання медичної допомоги хворим з серцево – судинною патологією. Під час конференції свої доповіді із зазначених питань представили кандидат медичних наук, завідувач відділенням серцево – судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні Спірін Юрій Сергійович, та завідувач відділенням реанімації лікарні ім.Тропіних м.Херсон Фроль Андрій Миколайович. В конференції прийняли участь лікарі КУ «Бериславська ЦРЛ» та КНП «Бериславський РЦ ПМСД». Також до конференції долучились представники Великоолександрівського району (учасники Бериславського госпітального округу) у складі головного лікаря та завідувача терапевтичного відділення Великоолександрівської ЦРЛ та лікарі – терапевти Великоолександрівського РЦ ПМСД.

  08 червня 2018 року в комунальній установі «Бериславська центральна районна лікарня» відбулося робоче засідання головних лікарів центральних районних лікарень, що входять до складу Бериславського госпітального округу. Засідання пройшло під головуванням головного лікаря КУ «Бериславська ЦРЛ» Кардава Север‘яна Север’яновича. У засіданні прийняли участь головний лікар