Про оголошення конкурсу з надання в оренду нерухомого майна.

Комунальна Установа «Бериславська ЦРЛ» оголошує конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад Бериславського району, а саме:

 

Нежитлове приміщення № 28,29, загальною площею 39,20 кв.м., що знаходиться за адресою: Херсонська область, м. Берислав, вул. 1 Травня, 124, на 3-му поверсі будівлі поліклініки блоку «В» комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”, за умови розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики (дерматовенерологічний кабінет), в позаробочий час з розкладом роботи з 15.00 год. до 17.00 год., з понеділка по п’ятницю, термін оренди 1 рік, стартова орендна плата за місяць складає 3 478 грн. 16 коп., погодинна оренда плата 4 грн. 83 коп., без урахування індексу інфляції.

Нежитлове приміщення №21, загальною площею 11,07 кв.м., що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Берислав, вул. 1 Травня, 124, на 1-му поверсі будівлі поліклініки блоку «В» комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня”, за умови розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, термін оренди 2 роки і 11 місяців, стартова орендна плата за місяць складає 594 грн. 61 коп. без урахування індексу інфляції.

 

 1. Умовами конкурсу є:
 • Розмір орендної плати;
 • Ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
 • Дотримання вимог експлуатації об’єкта;
 • Компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту та публікації оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних ЗМІ.

Іншими умовами конкурсу, залежно від специфіки об’єкта оренди, можуть бути:

 • Здійснення певних видів ремонтних робіт;
 • Вжиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об’єкта;
 • Інші умови , з урахуванням пропозицій органу управління майном спільної власності територіальних громад району.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Усі дії щодо подання заяви про участь у конкурсі виконуються безпосередньо заявником  фізичною, юридичною особою або їх уповноваженим представником та приймаються протягом 20 днів після оприлюднення цього повідомлення.

Заяви подані для участі у конкурсі пізніше встановленого строку , з моменту оприлюднення оголошення до розгляду не приймаються.

 1. Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії наступні документи:

       - Для підприємств та організацій :

- заява про участь у конкурсі

- Копія Статуту

- Свідоцтво про державну реєстрацію (копія)

- баланс за останній квартал затверджений органами статистики

- техніко – економічне обґрунтування.

       Для приватних  підприємців :

 • Заява про участь у конкурсі
 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (копія)
 • Витяг з реєстру платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку(копія)
 • Податкова декларація про майновий стан і доходи, або Довідка щодо прибутку за останній рік
 • техніко – економічне обґрунтування.
 1. Пропозиції на конкурс подаються у запечатаному конверті з надписом «На конкурс», завіреному на місці склеювання конверта печаткою та підписом заявника. Пропозиції розглядаються конкурсною комісією.
 2. Конкурс проводиться в один етап, але не пізніше ніж через 10 робочих днів після закінчення терміну подання заяв, з використанням відкритості пропонування розміру орендної плати за принципом аукціону.
 3. Місце і дата проведення конкурсу: м. Берислав, вул.. 1 Травня, 124., комунальна установа «Бериславська центральна районна лікарня», 5 календарний день після закінчення 20 денного терміну подання пропозицій.
 4. Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 74300 Херсонська обл., місто Берислав, вул. 1 Травня 124, приймальня головного лікаря.

Тел. для довідок: юрист , економіст -  (05546) 75506.