Шановні бериславці та мешканці району!

18 жовтня 2017 року з 08.00 комунальною установою “Херсонський обласний центр служби крові” на базі поліклініки Бериславської центральної районної лікарні буде проводитись забір крові.

ПАМ'ЯТКА ДОНОРУ:
Донором може бути громадянин віком з 18 до 60 років та вагою від 55кг і вище, який має при собі паспорт з пропискою в Бериславському районі.
На здачу крові потрібно приходити чистим, у чистій білизні. Донор не повинен приходити на кроводачу з ознаками нежитю, кашлю та з температурою. Перед кроводачею потрібно відпочити: не варто приходити після нічної зміни або чергування.

ХАРЧУВАННЯ ПЕРЕД ДОНАЦІЄЮ:
За 3 дні не вживати спиртні напої. Напередодні, і в день кроводачі не вживати жирну їжу: рослинні жири, тварині жири, молочні продукти, ковбаси, яйця, м'ясо, оселедець, насіння, горіхи, мак, кондитерські вироби, шоколад, банани, морозиво.

РЕКОМЕНДОВАНО:
Каші та овочеві супи без зажарки, овочі без олії, відварна риба, соки, узвари, чай, білий хліб, макаронні вироби, фрукти – крім бананів. У ранці легкий сніданок: чай або кава з печивом (не жирним).
Кров донора обстежується на інфекції, які передаються через кров: вірус гепатитів В і С, сифіліс, ВІЛ – інфекція.
Результати своїх аналізів донор може отримати через день після кроводачі, звернувшись до реєстратури Херсонського обласного Центру служби крові з паспортом.
Донорство крові або її компонентів є нескладною безпечною медичною процедурою, яка виконується в Україні на сучасному обладнанні, надає донорам можливість безкоштовно пройти медичне та лабораторне обстеження, отримати певні пільги і найголовніше — отримати величезне моральне задоволення від того, що своїм вчинком він, можливо, врятував чиєсь життя.
Адміністрація комунальної установи “Бериславська ЦРЛ” запрошує всіх бажаючих та небайдужих прийняти участь у здачі крові. На здачу крові при собі обов'язково мати паспорт.

У разі виникнення питань звертайтесь за телефонами 7-31-25 або (095)117-51-59.

Адміністрація КУ «Бериславська ЦРЛ»