27 липня 2017 року в Комунальній установі «Бериславська центральна районна лікарня» відбулось засідання медичної ради. В засіданні прийняли участь медичні працівники центральної районної лікарні, районного центру первинної медико-санітарної допомоги, станції екстреної медичної допомоги. Основним питанням медичної ради було – підведення підсумків роботи закладів охорони здоров’я в районі за І півріччя 2017 року. Про стан надання медичної допомоги мешканцям району доповіли: Качаленко В.В., Керпань А.М. – заступники головного лікаря центральної районної лікарні; Бородай М.С. – заступник головного лікаря Бериславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Про стан надання медичної допомоги дітям доповіла Хекало В.С. – лікар – педіатр. Також слово для доповіді було надано районному акушеру-гінекологу Головатюку В.М. та районному онкологу – Моргун С.І.

  Підсумки засідання медичної ради підвів головний лікар КУ «Бериславська ЦРЛ» - С.С. Кардава. У своїй промові він зазначив, що рейтингові показники якості надання медичної допомоги в районі перебувають на рівні обласних. Також головний лікар відмітив, що в районі відбулось зниження показників захворюваності на онкопатологію та туберкульоз, разом з тим, що виявлення даних патологій відбувається в занедбаних стадіях. Це в свою чергу свідчить про пізнє звернення громадян до медичних працівників, несвоєчасність, або повну відсутність профілактичних оглядів у населення. Тому одним із основних завдань для медичних працівників, особливо первинної ланки, є залучення громадян до проходження щорічних профілактичнимх оглядів.

   Головний лікар С.С. Кардава не залишив без уваги і питання проведення реформи в системі охорони здоров’я. Він вкотре наголосив, що в Бериславському районі буде створений «Бериславський госпітальний округ», один із чотирьох в області, який об’єднує в собі чотири райони.

  Це в свою чергу дасть можливість зберегти лікарню, робочі місця, покращити матеріально-технічну базу, і саме головне покращити якість надання медичної допомоги населенню.

 

Заступник головного лікаря
КУ «Бериславська ЦРЛ»                                            Керпань А.М.