Завідувач відділенням, лікар-терапевт вищої категорії

Гуліда Олена Іванівна

тел. (05546) 7-57-87

лікар-терапевт вищої категорії

Зленко Володимир Володимирович

тел. (05546) 7-57-87

лікар-невропатолог вищої категорії

Шамаєв Юрій Євгенович

тел. (05546) 7-57-87

 Старша медична сестра

 Красавіна Олена Миколаївна

тел. (05546) 7-57-87

 

 

Терапевтичне відділення засновано з дня відкриття лікарні. Розташоване на третьому поверсі стаціонарного корпусу Бериславської центральної районної лікарні.

Відділення розраховано на 35 ліжок в тому числі 14 ліжок неврологічного профілю.

Відділення повністю укомплектовано лікарями, медичними сестрами та молодим медичним персоналом. Весь медичний персонал атестований згідно графіка.

У відділенні багато великих, просторих та світлих палат. Виділені дві палати для інвалідів, учасників ВВВ та воїнів АТО. Оснащені палати холодильниками та телевізорами.

Завідує відділенням, лікар вищої категорії - Гуліда Олена Іванівна. У відділенні працює лікар - ординатор Зленко Володимир Володимирович, лікар вищої категорії. Володимир Володимирович очолював терапевтичне відділення на протязі 25 років. На ставку працює лікар - неврапотолог Шамаєв Юрій Євгенійович, лікар вищої категорії, який в свій час був завідуючим неврологічного відділення.

Старшою медичною сестрою терапевтичного відділення є Красавіна Олена Миколаївна. Медична сестра вищої категорії.

Основною метою роботи медичного відділення є здоров'я людини. І за це завжди відповідають висококваліфіковані медичні працівники відділення.

Медичні сестри є великою силою та допомогою лікарям у лікуванні хворих. Медична сестра, це одночасно помічник для лікаря і "сестра милосердя" для хворої людини, яка знаходиться на лікуванні.

Весь колектив медичних сестер завжди вдосконалює свої професійні навички та прагне бути ще кращим і обізнаним. Розвивають свої таланти і в других сферах діяльності.

Завдяки високому професіоналізму та повної віддачі своїй справі, колектив терапевтичного відділення на чолі із завідувачем відділення та лікарями ординаторами користуються великою повагою та довірою. Завдяки цьому до нашої лікарні, до нашого відділення їдуть хворі не тільки з нашого району, а й дуже часто приїзджають з других районів.

У відділенні терапевтичного профілю лікують хворих з серцево - судинними захворюваннями, з захворюваннями дихальної системи, травневої системи, захворюваннями нирок, печінки, суглобів, крові і т.д.

У відділенні неврологічного профілю хворі з церебровазкулярною патологією (ішемічні інсульти, субарахноїдальні крововиливи, дисциркулярні енцефалопатії, тяжкі черепно - мозкові травми, струси головного мозку та їх наслідки, наслідки нейроінфекції).

Застосовуються сучасні методи лікування та обстеження.

Не можна забувати і про історію життя самого терапевтичного відділення. Де пройшло багато років дуже працьовитих людей, які і стали основою устрою та традицій всього відділення. Які вчили не тільки правильно лікувати, а і відноситися до людей з любов'ю, з повагою, з милосердям.

Це такі лікарі як - Шипіцина Капітоліна Миколаївна, яка була завідуюча відділенням 25 років. 

Це Фальман Петро Леонідович.

Це Топіха Петро Петрович.

Лікарі невропатологи Котік Іван Данилович та Лелеко Валентин Григорович, які в свої часи очолювали неврологічне відділення.

Медичні сестри: Чуприна Л.Я., Воловенко В.П., Хоролець Т.В., Татаровська В.Л., Соловей В.П., Коновалова В.М., Постоєва З.Я., Токовило В.М., Ушаньова А.І., Бойко В.Д.

Працюємо у відділенні під девізом:

"Наша мета - Ваше здоров'я"