Директор

Кардава Север’ян Север’янович
Заслужений лікар України. Депутат Херсонської обласної ради трьох скликань і депутат районної ради двох скликань, очолює районну лікарню з 2004 року.

 

                                                             Тел/факс: (05546)-7-58-85 (приймальня директора)

(05546) 7-47-70 (відділення екстреної медичної допомоги)

(05546)7-60-52 (реєстратура)

Приймальне відділення:

Vodafone +380(99) 445 31 52

Kyivstar   +380(96) 217 87 62

 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

Бериславська центральна районна лікарня - лікувально-профілактичний заклад першої акредитаційної категорії.

 В стаціонарі КПН «Бериславська ЦРЛ» 136 ліжко.

 

КНП “Бериславська ЦРЛ” у своєму складі має:

 

1. Адміністрація.

2. Інформаційно-аналітичний відділ.

3. Стаціонар цілодобового перебування, на 136 ліжко, до складу якого входять:

  • відділення екстреної медичної допомоги;
  • акушерсько - гінекологічне відділення на 20 ліжок (пологове - 10 ліжок, гінекологічне - 5 ліжок, патології вагітних - 5 ліжок);
  • терапевтичне відділення  35 ліжок, в т.ч. 14 неврологічних ліжок;
  • відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії на 6 ліжок;
  • дитяче відділення на 15 ліжок;
  • хірургічне відділення 40 ліжок, в т.ч. 15 травматологічних ліжок;
  • інфекційне на 20 ліжок, в т.ч. 7 ліжок дитячих;
  • патологоанатомічне відділення.

4. Клініко-діагностична лабораторія.

5. Допоміжна служба.

6. Поліклініка.

7. Господарська служба.

Бериславська центральна районна лікарня - лікувально-профілактичний заклад першої акредитаційної категорії. Основними напрямками діяльності є цілодобове надання невідкладної та кваліфікованої допомоги жителям Бериславського району.

В районній лікарні працює 43 лікарів, з яких 12 мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 - першу кваліфікаційну категорію, 11 - другу кваліфікаційну категорію, 12- лікарі-спеціалісти, 4 лікаря  інтерна.

За основними показниками діяльності закладів охорони здоров’я Бериславська центральна районна лікарня входить в першу десятку лікувально-профілактичних закладів області.

Комунальне некомерційне підприємство

"Бериславська центральна районна лікарня"

Бериславської міської ради

Адреса:
Бериславський район,
вулиця 1 Травня,
будинок 124

місто Берислав,

Херсонська область,

74303, Україна,

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (05546) 7-58-85

Реєстратура (05546)7-60-52

Приймальне відділення:

Vodafone +380(99) 445 31 52

Kyivstar   +380(96) 217 87 62

 

Вебсайт: http://bermed.ks.ua

Бериславська района лікарня Бериславська района лікарня

Дата утворення: 1923 рік.

Площа: 1721,2 тис. км кв., 6,2% від території області.

Відстані: від м. Берислава до м. Херсона залізницею 92 км; автошляхом  68 км.

Географічні дані:  район (місто) розташовано в  степовій  зоні. По території району протікають 2 річки: Дніпро та Інгулець, річка Дніпро є однією з найбільших річок України.Територія району (міста) розташована на правому березі Каховського водосховища та Дніпра.

Кордони: межує з Великоолександрівським, Нововоронцовським, Каховським, Білозерським районами , містом Нова Каховка та Миколаївською областю.

Адміністративно-територіальні одиниці:
Міст районного значення -  1.
Селищ міського типу –  1.
Сільських населених пунктів -  41.
Кількість місцевих рад -  23. 

Чисельність наявного населення станом на 01 квітня 2011 року складає  49521 осіб,     
у тому числі: 
сільське - 32309 осіб, або 65,2%,  
міське  - 17212 осіб, або 34,8%.   

Коротка історична довідка                                                                      
Берислав (рос. Берислав, до 1784 року – Газі Кермен)  ( історичні назви: Вітовтова Митниця – Газі Кермен – Берислав)  -  місто районного значення в Херсонській області України, адміністративний центр Бериславського району.  

На території нинішнього Берислава була розташована в ІІІ-ІV століттях нашої ери столиця Остготського корол­івства Данпарштадт, на­прикінці XIV століття - резиденція золотоординського хана Тогтамиша Догангечіт.  В ХV столітті  в районі теперішнього міста Берислав  була переправа через ріку Дніпро і литовська таможня «Вітовтова Митниця».  Наприкінці XV століття  територія була захоплена кримцями, які за допомогою Османської імперії побудували в 1484 році турецьку фортецю Газі-Кермен, пізніше перейменовану в Кизи-Кермен. Основним завданням фортеці було  завадити в плаванні по Дніпру запорізьким козакам. В 1695 році  турецьку фортецю розгромили козаки гетьмана Мазепи. Заснований нинішній Берислав на руїнах цього колишнього укріплення у 1784 році,  через рік після анексії Кримського ханства Російською  імперією. Бериславський район засновано у 1923 році. 

В районі налічується  понад 300 пам'ятників історії та культури ( кургани, залишки поселень, городищ, храмові будівлі). Найбільш відомими з них є: Свято-Григорівський (Бізюків) монастир ХVІІІ ст. (розташований у селі Червоний Маяк), Свято-Введенська дерев'яна церква ХVІІІ ст.  (розташована в м. Берислав), поховання часів Кримської війни та ін. На території району розташовано історико-культурний заповідник “Кам’янська Січ” у с. Республіканець загальною площею 10,58 га. На території Кам'янської Січі  поховано кошового отамана війська запорізького (низового) Костя Гордієнко. 

zamkerpan

Медичний директор ,

лікар-фтизіатр першої категорії

Керпань Анатолій Миколайович

тел. (05546) 7-57-35

 

Заступник директора з  поліклінічної роботи та експертизи тимчасової непрацездатності

 

тел. (05546) 7-31-25

glmedsestra

Головна медична сестра вищої категорії

Клипко Галина Степанівна

тел. (05546) 7-57-35

ГЕОГРАФІЧНІ ДАНІ БЕРИСЛАВСЬОГО РАЙОНУ

Район (місто) розташовано в степовій зоні. По території району (міста) протікають 2 річки: Дніпро та Інгулець Найбільші: Дніпро. Територія району (міста) розташована на правому березі Каховського водосховища та Дніпра.

Площа району: 4747,1  км кв.. 16,8  процентів від території області.

Межує з Херсонським, Каховським районами,  та Миколаївською, Дніпропетровською областями.

Чисельність наявного населення складає 97,4 тис.осіб, у тому числі: сільське – 84,2,6 тис.осіб, або 86,4%; міське – 13,2 тис.осіб, або 13,6%, із них дітей - 19,6 тис. осіб., або 20,1%.

Перша історична згадка про лікарню в місті Берислав датується 1858 роком. В 1858 році в місті проживало 6303 жителів, яких обслуговувала лікарня на 25 ліжок.

В лікарні працювало 2 лікарі.

В 1905 році в місті функціонувала лікарня на 32 ліжка, де працювали 3 лікарі, 17 фельдшерів та акушерок.

В 1940 році в Бериславській лікарні функціонувало 50 ліжок, про здоров'я жителів Бериславщини піклувалось 47 медичних працівників, з них 15 лікарів.

В 1950 розі кількість ліжок в лікарні зросла до 55, було відкрито поліклініку та здравпункт. Під час побудови Новокаховської гідроелектростанції в м. Берислав було відкрито лікарню по обслуговуванню будівельників гідроелектростанції.

В 80-х роках ХІХ ст. в районі функціонувала Бериславська центральна районна лікарня на 350 ліжок, відділення переливання крові, відділення швидкої медичної допомоги та два профілакторії, дві аптеки.
Населення району обслуговували 268 медичних працівників, в т.ч. 53 лікарі.

Сьогодні в стаціонарі КНП «Бериславська ЦРЛ» 136 ліжко.

Бериславська района лікарня

Бериславська центральна районна лікарня - лікувально-профілактичний заклад першої акредитаційної категорії.

Основними напрямками діяльності є цілодобове надання невідкладної та кваліфікованої допомоги жителям Бериславського району.

За основними показниками діяльності закладів охорони здоров’я Бериславська центральна районна лікарня входить в першу десятку лікувально-профілактичних закладів області.

В медичній галузі району відбулися процеси реформування: насамперед це реформування первинної медико-санітарної допомоги та модернізація екстреної (швидкої) медичної допомоги. На сьогоднішній день в районі створено та функціонують два окремих юридичних заклада: Комунальне некомерційне підприємство “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської районної ради та Комунальне некомерційне підприємство “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської районної ради та відділення швидкої медичної допомоги як структурний підрозділ комунального закладу ”Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Найближчим часом на базі КНП “Бериславська ЦРЛ” планується добудова сучасного акушерсько-гінекологічного корпусу, що створить умови надання висококваліфікованої (спеціалізованої), доступної акушерсько-гінекологічної допомоги, насамперед сільському населенню району та інших прилеглих районів.

На сьогоднішній день районна лікарня спеціалізується на наданні невідкладної та планової хірургічної і акушерсько-гінекологічної допомоги, а також має великі напрацювання при наданні невідкладної медичної допомоги при гострій церебро-васкулярній та кардіологічній патології. Необхідно відмітити, що на протязі трьох останніх років районна лікарня по показнику хірургічної активності займає перше рейтингове місце серед інших районів області та четверте місце після більш потужних лікарень м. Херсон – Суворовського, Комсомольського та Дніпровського районів.

У лікарні функціонують 25 хірургічних ліжок та 15 травматологічних ліжок. З 07.04.2011 року відділення хірургічного профілю працюють в новому хірургічному корпусі, збудованому та оснащеному згідно сучасним вимогам. На протязі останніх трьох років у хірургічному і травматологічному відділеннях впроваджені та широко застосовуються сучасні методики оперативних втручань, а саме:

- безнатяжні пластики кил:

1) пластика пахових кил по Ліхтенштейну;

2) пластика вентральних кил сітчатими протезами;

- венектомії із застосуванням УЗД та перевязуванням перфорантних вен;

- закритий блокуючий інтрамедулярний остеосинтез діафізарних переломів довгих трубчатих кісток;

- застосування LCP-пластин для оперативного лікування багатосуглобових та білясуглобових переломів;

- оперативне лікування нестабільності (звичного вивиху) плечового суглобу за методикою Ляторже;

- реконструкція переднього відділу ступні із застосуванням Scarfостеотомії плюсневих кісток, при поперечно розпластаних ступнях;

- діагностична артроскопія колінного суглобу.

У 2013 році в районній лікарні впроваджені та проводяться сучасні методи лікуванняв хірургії і травматології, такі як:

-лапароскопічні та артроскопічні операції (артроскопічна резекція менисківколінного суглобу, артроскопічна санація і артропластика колінного суглобу, артроскопічна пластика передньої хрестоподібної звязки).

З 2012 року на базі хірургічного відділення розпочато проведення операцій на очах окулістами ХОКЛ.

Дочірні категорії